Konsultacja ze stylistką – must have każdego przedsiębiorcy

konsultacja ze stylistką

Na zrobienie pierwszego wrażenia jest tylko 11 sekund. Już w tak krótkim czasie człowiek jest oceniany na podstawie wyglądu. Zanim coś powiesz, już zostaniesz oceniony. Rzeczywistość jest brutalna, więc o profesjonalny wizerunek należy zadbać. To szczególnie ważne w świecie biznesu. Chcesz już zawsze dobrze wyglądać? Mam dla Ciebie sprawdzone rozwiązanie. Konsultacja ze stylistką – Aleksandrą Świąder! Po konsultacji zyskujesz nie tylko profesjonalny wizerunek, ale szereg innych korzyści. To jednorazowa inwestycja, której skutki odczuwa się natychmiastowo.

Konsultacja ze stylistką – czy to dla mnie?

Każdy człowiek jest inny i pasują mu inne rzeczy. Zapewne wielu ludziom zdarzyło się usłyszeć komplement „w tym kolorze Ci do twarzy”. W biznesie nie ma czasu czekać na komplety i pochwały. Liczy się szybkie i sprawne działanie. W tym pomaga konsultacja ze stylistką! Jeśli na co dzień masz kontakt z wieloma klientami, chcesz wzbudzać autorytet i oszczędzić czas – to usługa dla Ciebie. Profesjonalny wizerunek biznesowy  to gwarancja sukcesu i budowania silnej pozycji w branży. To jednak nie wszystko.

W ciągu dnia człowiek jest w stanie podjąć tylko kilka kluczowych decyzji, nieważne czy dotyczy to wyboru dania na obiad, czy podpisania umowy z kontrahentem. Jeśli cenisz swój czas i chcesz poświęcić go na inne decyzje – pomyśl o konsultacji. Zwiększy ona Twój potencjał decyzyjny i pozwoli prezentować się profesjonalnie. To must have każdego przedsiębiorcy, który zna swoją pozycję na rynku i chce ją stale umacniać. To rozwiązanie dla każdego, kto ma świadomość znaczenia profesjonalnego wizerunku w swojej branży.

Jak zbudować profesjonalny wizerunek?

W pracy nad zbudowaniem profesjonalnego wizerunku towarzyszy stylistka, która przeprowadza przez ten zawiły proces. Pierwszy krok we współpracy ze stylistką to analiza kolorystyczna. To poznanie unikalnych odcieni kolorów, które idealnie pasują do danej osoby. Z pomocą chust przykładanych do twarzy poznaje się kolory z różnych rodzin kolorystycznych. Te barwy podkreślają atuty i niwelują niedoskonałości. Poznanie unikalnego zestawu barw pozwala również wyróżnić się na tle konkurencji. Nie bez znaczenia pozostaje poznanie typu sylwetki oraz kształtu twarzy. To konieczne, aby dopasować odpowiednie kroje ubrań i zyskać lepszy wygląd. Zaopatrzenie w taki zestaw pozwala skompletować garderobę kapsułową i już zawsze prezentować profesjonalny wizerunek. Stylistka pomaga również poznać stopnie formalności i dobrać ubrania odpowiednio do okazji i branży. Przekazuje ona triki stylizacyjne, które pozwalają uniknąć wpadek i prezentować się profesjonalnie.

Profesjonalny wizerunek i nie tylko!

Profesjonalny wizerunek biznesowy to gwarancja sukcesu i budowania silnej pozycji w branży. To jednak nie wszystko. Konsultacja ze stylistką zwiększa potencjał decyzyjny. Codzienne, wielogodzinne wybory przed szafą spędzają sen z powiek, a efekt jest niezadowalający? Stylistka ułatwi Ci to zadanie, kompletując gotowe zestawy. Indywidualnie stworzona i dopasowana garderoba kapsułowa jest gotowa na wiele okazji. Na co dzień, ważne spotkania biznesowe i wieczorne wyjścia.  Jedna decyzja pozwala zwiększyć zasoby decyzyjne i zyskać cenny czas.

Monotonne zakupy w pełnych galeriach handlowych mogą być przeszłością. Nietrafione zakupy dodatków, butów czy pomadek do ust – również. Pięć koszul nieodpowiednich kolorem czy wzorem można zamienić na jedną, która sprawdzi się na wiele okazji. Będzie ona gwarancją profesjonalnego wizerunku sprzyjającego w biznesie. Za to wszystko podziękuje Ci Twój portfel… a pomoże jedna osoba – stylistka.  

Czy konsultacja ze stylistką ułatwia życie?

Konsultacja ze stylistką ułatwia życie, nie tylko biznesie. Co powstrzymuje Cię przed podjęciem te decyzji? Decydując się na konsultację ze stylistką, zyskujesz:

  • Profesjonalny wizerunek
  • Dodatkowe pieniądze
  • Zwiększone zasoby decyzyjne

Gdy Ty zastanawiasz się nad tym, co ubrać – Twoja konkurencja już działa.