W CZYM MOGĘ CI POMÓC?

W każdą środę oddaję się w całości dla moich Mentee. Spędzam z nimi około godziny na rozmowie, wsparciu, rozwiązywaniu problemów i szukaniu nowych możliwości rozwoju ich biznesów.
Dziękuję, że jesteście, ponieważ ja również od Was się uczę.
Mentoring to dwustronna relacja WIN-WIN. Każda ze stron jest wygraną. Tutaj dający dostaje. To wspaniałe, że mogę rozwijać siebie i inne kobiety.

Szkolenia, kursy i prelekcje. 

„Jej działalność ma trwały i widoczny wpływ na polski rynek wydawniczy oraz polską przedsiębiorczość. Jest ekspertką od skutecznego budowania marki osobistej, czego potwierdzeniem są zaproszenia w roli prelegentki i wykładowcy w tym temacie przez uczelnie z kraju i za granicy.” – czytamy w rekomendacji do nagrody Polskiej Rady Biznesu

Na blogu się dzieje, za to na vlogu się dzieje jeszcze więcej. Zapraszam do oglądania na naszym kanale na YouTube

Książka została objęta Patronatem przez Prezydenta Miasta Krakowa, Warszawski Instytut Bankowości, Sieć Przedsiębiorczych Kobiet, Miasto Kobiet oraz Bankowy Ośrodek Doskonalenia i Edukacji z Poznania.

Książka powstałą w programie akceleracyjnym Biznes w Kobiecych Rękach.

Na moim portalu biznesowym Business Intelligence staram się szerzyć wiedzę w sposób wartościowy. Znajdziesz tam artykuły m.in. w dziale: PRAWO, BIZNES, NIERUCHOMOŚCI, PSYCHOLOGIA.

KROKI DO SUKCESU

Poznaj 5 sprawdzonych kroków, które pomogą ci tak zaprojektować własny biznes, by przynosił ci zarówno sukces, jak i szczęście.

ZAKRES USŁUG

Najczęściej wybierane usługi przez klientów

SZKOLENIA BIZNESOWE

Buduj konkurencyjność dzięki kreowaniu innowacyjnych produktów i zwinnemu zarządzaniu. Najwyższej jakości szkolenia wspierające rozwój biznesu.

PISANIE ARTYKUŁÓW BRANŻOWYCH

Pisanie artykułów, które ludzie przeczytają z zapartym tchem i opowiedzą o nich swoim znajomym. Zostań superbohaterem inicjowania branżowych tematów.

BUDOWANIE MARKI DZIĘKI MEDIOM

Budowanie marki dzięki mediom, to jeden z najskuteczniejszych sposobów na wyróżnienie się na tle innych ekspertów. Zapraszam do kontaktu.

WYDAWNICTWO

Marzysz o własnej książce? Wydaj ją z nami. Zapraszamy

POWIEDZ MI W CZYM MOGĘ CI POMÓC

Nie wiem kim jesteś, ale chętnie cię poznam