W CZY MOGĘ CI POMÓC?

Sprawdź, ile możemy wspólnie przepracować w czasie 1h konsultacji, gdzie dostaniesz ode mnie komplet praktycznych spersonalizowanych informacji.

Szkolenia, kursy i konferencje zebrane w profesjonalnym serwisie. Szkolenia biznesowe, indywidualne, dofinansowane, efs, otwarte, zamknięte.

Na blogu się dzieje, za to na vlogu się dzieje jeszcze więcej. Po pierwsze od jakiegoś czasu vloguję codziennie. Po drugie moja książka już na finiszu
Książka została objęta Patronatem przez Prezydenta Miasta Krakowa, Warszawski Instytut Bankowości oraz Sieć Przedsiębiorczych Kobiet. Chęć objęcia Patronatem wyraziły dodatkowo Miasto Kobiet oraz Bankowy Ośrodek Doskonalenia i Edukacji z Poznania. Prowadzone są rozmowy również z redakcją infor.plKsiążka powstaje w programie akceleracyjnym Biznes w Kobiecych Rękach.
Jachymczak.pl to serwis popularnonaukowy. Staramy się szerzyć wiedzę w sposób zabawny i przystępny. Stawiamy na inteligentną, wartościową rozrywkę. Tu nie …

KROKI DO SUKCESU

Poznaj 5 sprawdzonych kroków, które pomogą ci tak zaprojektować własny biznes, by przynosił ci zarówno sukces, jak i szczęście.

ZAKRES USŁUG

Najczęściej wybierane usługi przez klientów

SZKOLENIA BIZNESOWE

Buduj konkurencyjność dzięki kreowaniu innowacyjnych produktów i zwinnemu zarządzaniu. Najwyższej jakości szkolenia wspierające rozwój biznesu.

PISANIE ARTYKUŁÓW BRANŻOWYCH

Pisanie artykułów, które ludzie przeczytają z zapartym tchem i opowiedzą o nich swoim znajomym. Zostań superbohaterem inicjowania branżowych tematów.

UDZIAŁ W KSIĄŻCE

Oferta udziału. Zachęcamy do zapoznania się z możliwościami udziału w książce

VIDEO

Jak robić to skutecznie? Poznaj 7 zasady kręcenia filmów reklamowych

POWIEDZ MI W CZYM MOGĘ CI POMÓC

Nie wiem kim jesteś, ale chętnie cię poznam

ZAKRES CENOWY

Wybierz pakiet dostosowany do ciebie

Silver package

PLN 169/godz

  • książka + 0 Godzin konsultacji
  • 1 Artykuł miesięcznie (100 PLN/1000 zzs)
  • 1 Artykułów miesięcznie (100 PLN/1000 zzs)

Vip package

PLN 499/godz

  • książka + 3 Godzin konsultacji
  • 3 Artykuł miesięcznie (100 PLN/1000 zzs)
  • 3 Artykułów miesięcznie (100 PLN/1000 zzs)