Konferencja „POLSKO-WŁOSKA WSPÓŁPRACA W BRANŻY MODA” objęta Patronatem Medialnym przez Business Intelligence

Polska Izba Biznesowa we Włoszech wraz z partnerami wydarzenia zapraszają na konferencję, prowadzoną w językach polskim i włoskim zatytułowaną

POLSKO-WŁOSKA WSPÓŁPRACA W BRANŻY MODY W OBLICZU ŚWIATOWEGO KRYZYSU GOSPODARCZEGO

COOPERAZIONE ITALO-POLACCA NEL SETTORE MODA DI FRONTE ALLA CRISI DELL’ECONOMIA GLOBALE

Jest to pierwsze z zaplanowanych w cyklach kilkumiesięcznych wydarzenie skupiające sektor Moda. Możliwość spotkania z ekspertami: ranne wysłuchanie prelekcji i popołudniowy bezpośredni kontakt oraz popołudniowe spotkania B2B z dobranymi do profilu działania firmami PL IT stanowi idealny pakiet dla każdej firmy myślącej o wejściu na rynek włoski lub polski.

Udział w części ogólnej konferencji jest bezpłatny, po wcześniejszej rejestracji  (link).

Udział w spotkaniach B2B jest płatny – specjalnie dobrany partner, zgodnie ze wskazanymi przez firmę w zgłoszeniu parametrami (1 spotkanie , 30 minut rozmowy –  300  euro, 2 spotkania – 500 euro, 3 spotkania- 700 euro, zapewniamy tłumaczkę: koszt 30 min – 20 euro). Dla członków Izby – 50% zniżki – zostań członkiem już dziś.

Spotkania z ekspertami dla firm już mających spotkania B2B lub będących członkami Izby bezpłatny.

Zgłoszenie udziału w B2B (link)

– Organizowane przez nas wydarzenia mają być narzędziem pomocnym dla firm, które chcą zdobyć wiedzę o nowym dla nich rynku, ale i nawiązać konkretne kontakty. Stąd rozbicie na część teoretyczną przekazywaną przez ekspertów w dwóch blokach językowych  oraz praktyczne popołudniowe rozmowy biznesowe, „ szyte na miarę”, które mają potencjał aby zamienić się w kontakty handlowe – powiedziała Ewa Trzcińska, prezes Capi 


Redakcja Dwumiesięcznika Business Intelligence jest Patronem Medialnym Konferencji “Włoski i polski rynek żywności – to trzeba wiedzieć”